O nas

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola Kids Love Dreams


Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci od 30 miesiąca życia do 6 lat (zerówka). Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są posiłki oraz indywidualne diety.

Nasze Przedszkole wyróżnia się na tle innych placówek innowacyjnym podejściem do nauczania języka angielskiego w konwencji bilingwalnej. Jako jedyne przedszkole na Białołęce zostało odznaczone najbardziej prestiżowym certyfikatem European Language Label w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych. Ponadto, jako pierwsze w Polsce, uzyskało tytuł szkoły stowarzyszonej z międzynarodową organizacją UNESCO realizując autorski program edukacji kulturowej.

Od samego początku swojego istnienia Kids Love Dreams współpracuje z logopedą i psychologiem dziecięcym, którzy realizują własne programy autorskie w ramach zajęć grupowych z dziećmi oraz na co dzień wspierają kadrę pedagogiczną poradami, prowadzą obserwację grup oraz realizują programy odpłatnej terapii indywidualnej w razie zdiagnozowanych potrzeb i na życzenie rodziców.
Współpracujemy ze sprawdzonymi instruktorami, którzy nieustannie wykazują ogromną kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu niezwykłych zajęć dostosowanych do potrzeb i wymogów podstawowego programu realizowanego w Przedszkolu.

Przedszkole mieści się na dwóch kondygnacjach w domu (400 m.kw.) położonym na zielonej Choszczówce, z dala od zgiełku ruchliwych ulic i wrzawy miasta. Do dyspozycji dzieci jest duży ogród z placem zabaw. Bliskość lasu zachęca do częstych spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, co pozwala małym odkrywcom na obcowanie z naturą, obserwowanie zjawisk i procesów zachodzących w przyrodzie.
W przedszkolu wydzielone są przestrzenne i słoneczne sale przystosowane do odpowiedniej grupy wiekowej wraz z salami do prowadzenia zajęć indywidualnych. Budynek przedszkola spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny.
Teren przedszkola jest ogrodzony i zabezpieczony najnowocześniejszym systemem ochrony przeciwpożarowej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress